• banner1.png
  • banner_transmikser1.png
  • banner_transmikser2.png
  • banner_transmikser3.png
  • banner_transmikser4.png
  • banner_transmikser5.png

HAKKIMIZDA

BURÇ Transmikser & İş Makinaları 2011 yılında İstanbul' da kurulan genç ve dinamik bir şirket olarak, inşaat ve hazır beton sektöründe kullanılan Transmikser ve İş Makinaları imalatı alanında profesyonel çözümleri sunmaktadır.
 
2011 yılında kurulmuş olmasına rağmen, arkasında bu sektörde Türkiye liderlerinden IMER Group ve birçok çözüm ortağıyla birlikte çalışan BURÇ Transmikser & İş Makinaları, yurtiçi yurtdışı inşaat ve hazır beton sektörünün her türlü iklim koşullarında çalışabilecek özelliklere sahip transmikserleri üretmektedir.

BURÇ Transmikser & İş Makinaları kaliteli ve esnek üretim kabiliyetine ek olarak önem verdiği satış sonrası hizmetleri ile de ön plana çıkmaktadır. Teknik personeli ve ekipmanları ile satış yaptığı firmalara gerekli teknik servis hizmeti de vermektedir. Bu kapsamda her türlü yedek parça temini, onarım , bakım hizmetleri ve komple revizyon faaliyetleri yer almakta olup müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak hedeflenmiştir.

Misyon
Müşterilerinin talep ve isteklerini en kısa zamanda ve eksiksiz yerine getirmeyi hedef edinen BURÇ Transmikser & İş Makinaları, kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma yaklaşımı ile kurumsallaşmaya da ayrı bir önem vermektedir. Üretimin her aşamasında kaliteli girdi malzemelerini temin etmeyi, personelin teknik bilgi ve becerisini eğitim yolu ile arttırmayı, üretim ve dağıtım faaliyetlerini hatasız yapabilmeyi ilke edinmiştir. BURÇ Transmikser & İş Makinaları kendini sürekli yenileyen bir kurum olma politikası ve güvenilir ticaret anlayışı ile sektörde kısa zamanda kendine saygın bir yer edinmiş olup, müşterilerine en uygun iş ortağı olmayı kendine hedef edinmiştir.

Vizyon
Özellikle son yıllarda dünya çapında gelişen Türk inşaat ve hazır beton sektörüne üst düzey kalitede, uzun ömürlü ve dayanıklı transmikserleri üretmek temel hedefimizdir.

[T] +90 (216) 591 02 80
[F] +90 (216) 591 02 85
[E] Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.