• banner1.png
  • banner_transmikser1.png
  • banner_transmikser2.png
  • banner_transmikser3.png
  • banner_transmikser4.png
  • banner_transmikser5.png

HİZMETLERİMİZ

MONTAJ
BURÇ Transmikser & İş Makinaları olarak standartlarına uygun bir montajın, iyi bir malzeme kadar önem taşındığını bilmekteyiz. Aracın performansının arttırılması ve güvenliği açısından montaj hizmeti BURÇ Transmikser & İş Makinaları'nın profesyonel ve eğitimli personel kadrosuyla kaliteli ve titiz bir şekilde sunulmaktadır.

YEDEK PARÇA
İhtiyaçlarınız doğrultusunda gerek revizyon aşamasında gerekse kullanımda BURÇ Transmikser & İş Makinalarımüşterilerine gerekli yedek parça değişimini yapmakta veya talep üzerine istenen yere göndermektedir. BURÇ Transmikser & İş Makinaları müşteri gereksinimlerine cevap verebilmek için yerli imalat veya ithal olmak üzere gerekli yedek parçalardan stoklarında yeterli miktarlarda bulundurmakta ve bu sayede müşteri taleplerine anında cevap verebilmektedir.

REVİZYON & TAMİRAT
BURÇ Transmikser & İş Makinaları yeni mikser imalatlarına ilave olarak müşterilerinin ihtiyacı durumunda ellerinde bulunan mikserlerin komple veya kısmi revizyonlarını da tesislerinde yapmaktadır. Bu kapsamda ön incelemesi yapılan mikserlerin revizyona tabi tutulacak kısımları belirlenerek gerekli işlemler yapılmaktadır. Gerektiğinde komple parça veya ekipman değişimi de bu kapsamda yapılarak aracın yeni mikser görünümüne ve standardına ulaşması temin edilmektedir.

TEKNİK DESTEK
BURÇ Transmikser & İş Makinaları olarak ana düşüncemiz kalitedir. Satış sonrası departmanı olarak, ürünlerimizde olduğu gibi ürünlerimizin satış ve montaj işlemleri sonrasında da aynı düşünce çerçevesinde hareket etmekteyiz. BURÇ Transmikser & İş Makinaları olarak siz değerli müşterilerimizin “zaman kavramına verdiğiniz önemi” çok iyi bilmekteyiz. Bu nedenle yılın 365 günü 24 saat sizlere hizmet verme amacını taşıyoruz. Satılan veya montajı yapılan herhangi bir ürünümüzün arkasında olduğumuzu bir kez daha yinelemekten gurur duymaktayız.

[T] +90 (216) 591 02 80
[F] +90 (216) 591 02 85
[E] Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.