• banner1.png
  • banner_transmikser1.png
  • banner_transmikser2.png
  • banner_transmikser3.png
  • banner_transmikser4.png
  • banner_transmikser5.png

SABİT BETON SANTRALİ

Tüm kapasitelerdeki ihtiyacın kaşılanması için pratik ve teknolojik çözümler sunan, IMER-L&T Sabit Beton Santralleri ile maksimum verime kolaylıkla ulaşılmaktadır. Ayrıca, işletme kaynaklarının doğru kullanılmasını sağlayarak, zamandan kazandırır ve kazanca dönüştürürler.

Uluslararası standartlara (DIN normları) uygun, ağır çalışma ve iklim koşulları altında görev yapacak şekilde geliştirilmişlerdir. Bu sayede, üretim kalitesinden taviz vermeden, 7/24 çalışarak kesintisiz üretim çözümü sunabilmektedirler.

IMER-L&T Beton Santralleri yenilikçi, modern çözümler üreten ve pazar için farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Kaliteli beton üretimi için geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur: Planet tip pan mikserler ve twin-shaft karıştırıcılı beton santralleri; prefabrik elemanlar ve trans mikserler için yatay, dikey ve kovalı olmak üzere kategorilere ayrılırlar.

Satış sonrası tüm hizmetler için Burç İş Makinaları olarak,; yedek parça ve serviste sürat ve kalitemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekden gurur duymaktayız.


beton-santrali

katalog beton-santralleri Beton Santralleri
Katalog

İndir(0,3 MB)

[T] +90 (216) 591 02 80
[F] +90 (216) 591 02 85
[E] Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.